CAR SOUND Nr.1

AERO Technologie

 

Aero výkonnostní tlumiče výfuků jsou jedinečné a technologicky nejvyspělejší tlumiče na světě!

 

Společnost Aero Exhaust je světovou jedničkou ve svém oboru. Tato firma strávila přes 3 roky v oblasti výzkumu a designu, aby vyvinula nový druh technologie k výrobě Aero výkonnostních tlumičů výfuků.

 

Při vstupu do aero výkonnostního výfuku se proud vzduchu rychle rozpíná a rozděluje se přes „airfoil“ kužel s otvorem podobným tryskovému motoru. Proud vzduchu mimo kužel  zvyšuje svou rychlost v momentě, kdy se znovu misí s proudem uvnitř kuželu. Při tomto     „znovusmíšení“ dochází k tlumení zvuku výfuku a zvýšení toku výfukových plynů. Vašemu motoru se proto snadněji „dýchá“ a výkon Vašeho vozidla se tak dramaticky zvýší. 

Řada Turbine a stejně tak i řada Turbine XL  počítá s efektnějším spalováním, a vytváří tak sílu navíc místo toho, aby jednoduše natlačila víc paliva do Vašeho motoru. Aero výkonnostní tlumič tak podává neuvěřitelný výkon, pomáhá k lepší spotřebě paliva a přitom vydává ten nejvyladěnější chraplavý turbo tón na světě.

                                              

U většiny vozidel je proudění výfukových plynů extrémně omezeno, což vede k vysokým teplotám ve výfuku a snížení životnosti Vašeho motoru. Společnost Aero  Exhaust je se svou technologií, založenou na termodynamice a technologii tryskových motorů, průlomem na trhu s tlumiči, protože snižuje zpětný tlak ve výfuku.

                  

 

 

 

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.